آیا تاکنون خواسته اید برای شما یا تیم خود یک 

تایپوگرافی لوگو ایجاد کنید؟ به نظر می رسد دشوار نیست! بسیاری از مردم می گویند که نمی توانند نقاشی یا ترسیم کنند ، اما تایپوگرافی بخشی از زندگی روزمره ما است. ما همیشه در حال نوشتن نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و موارد مشابه آن هستیم. بنابراین همه ما شروع خوبی داریم؛ همه ما با شکل حروف آشنا هستیم.

اکنون شما را با تمام مراحل لازم برای ایجاد آرم برای "تیم عالی" راهنمایی می کنم.

آنچه شما نیاز دارید
برای تکمیل این پروژه به موارد زیر نیاز دارید:

کاغذ
مداد
Adobe Illustrator
1. آرم خود را برنامه ریزی کنید
تبلیغات
مرحله 1
قبل از شروع طراحی ، کلمه یا عبارتی را که می خواهید ایجاد کنید بنویسید. این ممکن است احمقانه به نظر برسد اما باور کنید ، مهم است! وقتی کلمات را می نویسید ، شروع خواهید کرد که چگونه حروف "رقص" می شوند و با یکدیگر بازی می کنند.

برای این پروژه ، من در حال ایجاد یک آرم برای "تیم عالی" هستم. این نام تیم مربیان و اعضای جامعه در بخش Design & Illustration در اینجا Tuts + است. از آنجا که این آموزش را می خوانید ، به تیم خوش آمدید!

برای آرم "Team Awesome" خودم ، از این سوال که می توانم استفاده کنم برای نمایش بصری "Awesomeness" استفاده کردم. اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد ابرقهرمانان بودند. چیزی که از یک ابرقهرمان جذاب تر است؟ بنابراین می خواهم آرم من شبیه به یک آرم ابرقهرمان باشد .

گام 2
مدتی وقت بگذارید تا در مورد آن فکر کنید و برنامه ریزی کنید که چگونه می توانید نام مورد نظر برای آرم خود را به صورت بصری ترجمه کنید. در این حالت آرم ما از همه نوع خواهد بود ، بنابراین من از عناصر ادغام شده در حروف استفاده خواهم کرد. برای این آرم تصمیم گرفتم از پیچ و مهره استفاده کنم.

مرحله 3

https://maktabtv.com/Courses/typography/
دودل! شروع به کاوش در مورد امکانات مختلف بصری کنید. با نوع و عناصر بازی کنید. در این مرحله نیازی به تصفیه هر چیزی نیست ، فقط doodle!

2. انتخاب یک سبک تایپوگرافی
مرحله 1
از زمانی که طراحی را شروع می کنید ، به سبکی که می خواهید و چه پیامی را می خواهید با آرم یا حروف خود انتقال دهید ، فکر کنید. چگونه می خواهید آرم شما ظاهر و احساس شود؟ شما می خواهید فردی که به آرم شما نگاه می کند احساس کند؟ Scott Biersack مجموعه ای عالی از آموزش را ارائه می دهد که به شما در درک بهتر تایپوگرافی کمک می کند. در ادامه به آموزش اسکات در زمینه اصول نامه نویسی دست بپردازید. این کار به شما کمک می کند تا از طریق افکار خود کار کنید.

گام 2
اکنون که به پیامی که می خواهید منتقل شوید فکر کرده اید ، باید یک سبک تایپوگرافی خاص را انتخاب کنید. می خواهم لوگوی من جالب باشد و جریان خوبی داشته باشد. برای انجام این کار ، من تصمیم گرفتم که آن را به سبک اسکریپت گاه به گاه شبیه به دست خط تهیه کنم. برای درک بهتر از تایپوگرافی و انتخاب سبکی متناسب با آنچه می خواهید منتقل کنید ، این آموزش توسط Scott Biersack را امتحان کنید: Hand Lettering: آشنایی با انواع مختلف.

3. ریز عکسها را ایجاد کنید
اکنون شروع به کاوش در چندین فرصت می کنید و سعی می کنید همه عناصر را به هم گره بزنید.

طرح اولیه و اکتشاف بصری
مرحله 1
ابتدا تصاویر کوچک تصفیه شده ایجاد کنید. من دوست دارم تصاویر کوچک مانند نسخه های کوچک آرم را ترسیم کنم. به این ترتیب در این مرحله اولیه می توانم واضح تر ببینم که چگونه آرم رفتار خواهد کرد و آیا کار خواهد کرد یا نه. در این مرحله من نقاشی های زیادی می کنم. از ساخت نسخه های مختلف نترسید. همچنین من شروع به تعریف جایی می کنم که نقاط عجیبی را در این مرحله قرار می دهم.

تیم های تصفیه شده طرح های بسیار جذاب
گام 2
حروف را به صورت خط ساده بکشید و سپس عمق آن را به حروف اضافه کنید. نوع نسخه آنالوگ از فرمان Offset Path. این یک تکنیک خوب است که می توانید با متن یا شکل های خودتان سازگار شوید ، بنابراین زمان را برای تمرین کنید. صبر می کنیم

Tecnique برای ایجاد حروف از اشکال اساسی
4- انتخاب و پالایش طرح
مرحله 1
طرح مداد خشن را که می خواهید با آن کار کنید را انتخاب کنید ، آن را اسکن کرده و در اندازه بزرگتر تغییر دهید. این الگویی خواهد بود که شما می توانید بردارها را بسازید.

طرح مداد اسکن شده
گام 2
پس از اسکن تصویر ، دوباره آن را چاپ کرده و سکته مغزی را در بالای آن ردیابی کنید تا تنظیماتی انجام شود و مشکلات احتمالی را اصلاح کند. سپس این طرح را یک بار دیگر اسکن کنید تا از تصویر برای ردیابی واقعی در Illustrator استفاده شود. من معمولاً هر ترفند لحظه آخری را روی این طرح انجام می دهم.

5- تعیین محل قرارگیری دسته های بزیر
مرحله 1
شما ممکن است تعجب کنید: "تعیین محل قرارگیری دستگیره های برقی من . اکنون؟ روی کاغذ؟" بله اکنون این کار را انجام دهید ، قبل از اینکه حتی با قسمت برداری شروع کنیم. این امر بعداً به ایجاد یک گردش کار سریع در Illustrator کمک خواهد کرد و همچنین یک تمرین خوب در زمینه بردار عمومی است.

گام 2
طرح خشن خود را انتخاب کنید و نکات کلیدی را تعریف کنید که به شما در ساخت اشکال بردار کمک خواهد کرد. این یک قاعده نیست؛ گاهی اوقات شما نیاز به اضافه کردن یا حذف امتیاز در اینجا و بعداً بعداً دارید. نازی نباشید! همه چیز در مورد درست کردن منحنی ها است. شکل حروف را با دقت بررسی کنید و سعی کنید بیرونی ترین نقاط را مشخص کنید. برای مشخص کردن بیرونی ترین نقاط ، خطوط اطراف حروف را ردیابی کنید. آنها را با قلم یا نشانگر روی کاغذ علامت بزنید.

مشخص ترین و علامت گذاری بیرونی ترین نقطه طرح شما
این مقاله را برای استفاده بیشتر نگه دارید. ما آن را برگه مرجع بزیر خواهیم نامید.

6. تهیه طرح
با انتخاب طرح و قرار دادن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها